描述:MOSFET DUAL N P CH 60V PPAK SO-8
起订量:1
库存:0
Series:Automotive, AEC-Q101, TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | N and P-Channel |
| tolerance | Standard |
| resistance | Active |
| composition | 34W (Tc) |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | PowerPAK® SO-8 Dual |
| power (watts) | 2.5V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| size / dimension | 12mOhm @ 10A, 10V, 52.6mOhm @ 10A, 10V |
| height - seated (max) | PowerPAK® SO-8 Dual |
| operating temperature | 30nC @ 10V, 45nC @ 10V |
| number of terminations | 60V |
| supplier device package | 1650pF @ 25V |
| temperature coefficient | 30A (Tc), 18A (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系