描述:MOSFET N/P-CH 30V 7.3/5.3A 8SOIC
起订量:1
库存:0
Series:Automotive, AEC-Q101, TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | N and P-Channel |
| tolerance | Standard |
| resistance | Active |
| composition | 3.3W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| power (watts) | 2.5V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| size / dimension | 31mOhm @ 4.9A, 10V, 70mOhm @ 3.5A, 10V |
| height - seated (max) | 8-SOIC |
| operating temperature | 7.8nC @ 10V, 10.2nC @ 10V |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | 535pF @ 15V, 528pF @ 15V |
| temperature coefficient | 7.3A (Tc), 5.3A (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系