描述:MOSFET N/P-CH 40V 6.8A 8SOIC
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | N and P-Channel |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Active |
| composition | 3W, 3.1W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| power (watts) | 3V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 35.5mOhm @ 5A, 10V |
| height - seated (max) | 8-SOIC |
| operating temperature | 20nC @ 10V |
| number of terminations | 40V |
| supplier device package | 640pF @ 20V |
| temperature coefficient | 6.8A, 5.8A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系