描述:DUAL N-CHANNEL 30 V (D-S) MOSFET
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET® Gen IV
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Standard |
| resistance | Active |
| composition | 3.9W (Ta), 28W (Tc), 4.5W (Ta), 74W (Tc) |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-PowerWDFN |
| power (watts) | 2V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 2.45mOhm @ 10A, 10V, 750µOhm @ 15A, 10V |
| height - seated (max) | 8-PowerPair® (6x5) |
| operating temperature | - |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | - |
| temperature coefficient | 33A (Ta), 88A (Tc), 61A (Ta), 248A (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系