描述:MOSFET DUAL N-CHAN 25V POWERPAIR
起订量:1
库存:5940
Series:TrenchFET® Gen IV
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Standard |
| resistance | Active |
| composition | 2.9W (Ta), 15W (Tc), 3.6W (Ta), 16.2W (Tc) |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-PowerWDFN |
| power (watts) | 2.5V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 15mOhm @ 5A, 10V, 10mOhm @ 5A, 10V |
| height - seated (max) | 8-Power33 (3x3) |
| operating temperature | 6.9nC @ 10V, 11.3nC @ 10V |
| number of terminations | 25V |
| supplier device package | 325pF @ 10V, 600pF @ 10V |
| temperature coefficient | 11.1A (Ta), 25.3A (Tc), 15A (Ta), 30A (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系