描述:MOSFET 2P-CH 20V 0.37A SC89-6
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 P-Channel (Dual) |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Active |
| composition | 250mW |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | SOT-563, SOT-666 |
| power (watts) | 450mV @ 250µA (Min) |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 1.2Ohm @ 350mA, 4.5V |
| height - seated (max) | SC-89 (SOT-563F) |
| operating temperature | 1.5nC @ 4.5V |
| number of terminations | 20V |
| supplier device package | - |
| temperature coefficient | 370mA |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系