描述:MOSFET 2N-CH 60V 0.37A SOT363
起订量:1
库存:779
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Standard |
| resistance | Active |
| composition | 300mW (Ta), 510mW (Tc) |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| power (watts) | 2.5V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 1.4Ohm @ 340mA, 10V |
| height - seated (max) | SC-70-6 |
| operating temperature | 1.4nC @ 10V |
| number of terminations | 60V |
| supplier device package | 18.5pF @ 30V |
| temperature coefficient | 340mA (Ta), 370mA (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系