描述:MOSFET 2N-CH 20V POWERPAK SC70-6
起订量:1
库存:418
Series:Automotive, AEC-Q101, TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Standard |
| resistance | Active |
| composition | 1.5W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| power (watts) | 1.5V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| size / dimension | 280mOhm @ 1.2A, 4.5V |
| height - seated (max) | SC-70-6 |
| operating temperature | 1.25nC @ 4.5V |
| number of terminations | 20V |
| supplier device package | 27pF @ 10V |
| temperature coefficient | 800mA (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系