描述:MOSFET N-CH DL 30V PWRPAK 1212-8
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Standard |
| resistance | Active |
| composition | 2.6W (Ta), 23W (Tc) |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | PowerPAK® 1212-8 Dual |
| power (watts) | 1.4V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 22mOhm @ 10A, 4.5V |
| height - seated (max) | PowerPAK® 1212-8 Dual |
| operating temperature | 14nC @ 4.5V |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | 1000pF @ 15V |
| temperature coefficient | 6A (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系