描述:MOSFET 2 P-CHANNEL 30V 3A 6TSOP
起订量:1
库存:0
Series:Automotive, AEC-Q101, TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 P-Channel (Dual) |
| tolerance | Standard |
| resistance | Active |
| composition | 1.67W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| power (watts) | 2.5V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| size / dimension | 133mOhm @ 1.5A, 10V |
| height - seated (max) | 6-TSOP |
| operating temperature | 12.2nC @ 10V |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | 570pF @ 15V |
| temperature coefficient | 3A (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系