描述:MOSFET 2N/2P-CH 30V 14DIP
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tube
| rohs | RoHS |
| features | 2 N and 2 P-Channel |
| tolerance | Standard |
| resistance | Obsolete |
| composition | 2W |
| part status | - |
| failure rate | - |
| power (watts) | 2.5V @ 1mA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 1Ohm @ 1A, 12V |
| height - seated (max) | - |
| operating temperature | - |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | 110pF @ 15V |
| temperature coefficient | 850mA, 600mA |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系