描述:MOSFET 2N-CH 30V 10A 8-SOIC
起订量:1
库存:0
Series:LITTLE FOOT®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Half Bridge) |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Obsolete |
| composition | 3.3W, 3.5W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| power (watts) | 3V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 18mOhm @ 10A, 10V |
| height - seated (max) | 8-SOIC |
| operating temperature | 10nC @ 4.5V |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | - |
| temperature coefficient | 10A, 10.5A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系